Přešli jsme na nový e-shop, a nedokázali jsme převézt vaše současné účty. Proto vás velmi prosíme, abyste si vytvořili nové zákaznické účty. Děkujeme za vaši spolupráci.

Levandulová květová voda - balení do kabelky

Kód: 50
Značka: Levandulovna
199 Kč
Skladem

Květové vody pro Vás destilujeme v naší výrobně, v ručně tepané destilační koloně. 

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
cobydup
Rádi poradíme
Rádi poradíme
s výběrem i užíváním
Pěstováno s láskou
Pěstováno s láskou
v Jizerkách

Detailní popis produktu

Květové vody pro Vás destilujeme v naší výrobně, v ručně tepané destilační koloně. Je to krásná práce, neskutečná alchymie, také dřina a velké tajemství. Vždy když po pár hodinách zahřívání se objeví první kapky hydrolátu a na povrchu se začne dělat olejové oko éterického oleje, je to nádhera.

Složení: Levandule lékařská – květová voda (hydrolát), linalool přírodního původu

Množství: 20ml ve znovu použitelném flakonu, který si můžete po využití naplnit z naší velké květové vody nebo použít na cokoliv jiného. 

Použití: Přírodní tonikum pro všechny typy pleti - čistí, osvěžuje a zvláčňuje pleť, zklidňuje pokožku po spáleninách a po bodnutí hmyzem, můžete ji přidat do pleťových masek i vlasových zábalů – je známo, že levandule má antiseptické a regenerační účinky, je možné ji použít do koupele i jako osvěžovač vzduchu (zejména v chřipkovém období), odpuzuje komáry, klíšťata, blechy i vši, navozuje příjemnou vůni, snění, klid i pohodu.

Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby.

Bez chemických konzervantů. Skladujte v chladu a temnu.

Květové vody pro Vás destilujeme v naší výrobně, v ručně tepané destilační koloně. Je to krásná práce, neskutečná alchymie, také dřina a velké tajemství. Vždy když po pár hodinách zahřívání se objeví první kapky hydrolátu a na povrchu se začne dělat olejové oko éterického oleje, je to nádhera. Vůně se line po celém statku i mimo něj a my ženy z Levandulovny jsme chyceni do sítí této omamné vůně a je nám na duši i na těle neskutečně pohodově. A s tímto pocitem, pro Vás s úsměvem, plníme květové vody do lahviček s rozprašovačem a těšíme se, až jejich vůně do svých sítí chytí i Vás.

Vyrobeno v ČR v podhůří Jizerských hor, s vůní levandule ve vlasech a čistotou přírody kolem nás. 

Výrobce: Levandulovna  s.r.o., Hejnická 321, Raspenava

www.levandulovna.cz 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.