Přešli jsme na nový e-shop, a nedokázali jsme převézt vaše současné účty. Proto vás velmi prosíme, abyste si vytvořili nové zákaznické účty. Děkujeme za vaši spolupráci.

Levandulový esenciální olej

Kód: 59
Značka: Levandulovna
299 Kč
Skladem

Všeobecně nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální olej na světě. 

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
cobydup
Rádi poradíme
Rádi poradíme
s výběrem i užíváním
Pěstováno s láskou
Pěstováno s láskou
v Jizerkách

Detailní popis produktu

Všeobecně nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální olej na světě. Jako jeden z mála esenciálních olejů lze levanduli bezpečně použít v malém množství a s mírou i neředěný přímo na kůži. Pomáhá při migrénách, depresi, odpuzuje klíšťata, navozuje příjemnou atmosféru, klid a pohodu.

Složení: Levandulový esenciální olej 5ml

100% čistý, neředěný, esenciální olej. To nejdražší z levandule, co nám poskytuje a také to nejcennější co má. 

Použití:  Je vhodný do aromalampy pro navození příjemné a uklidňující atmosféry a provonění celého bytu.

Levandule lékařská pomáhá při migrénách, neklidu a nespavosti, používá se jako přírodní repelent na odpuzení klíšťat a dalšího hmyzu. 

Je známo, že levandule lékařská snižuje krevní tlak, pomáhá při depresích. Také má protizánětlivé, antiseptické a sedativní účinky.

Přidáním pár kapek do koupele si vytvoříte relaxační lázeň. Pokud levandulový esenciální olej smícháte se základním olejem vytvoříte si rázem masážní a relaxační olej. 

Levandulová silice neutralizuje pachy.

Upozornění: Během těhotenství a při velmi nízkém krevním tlaku se používání levandulového esenciálního oleje nedoporučuje!

Esenciální olej pro Vás destilujeme v naší výrobně, v ručně tepané destilační koloně. Je to krásná práce, neskutečná alchymie, také dřina a velké tajemství. Vždy když po pár hodinách zahřívání se objeví první kapky květové vody a na povrchu se začne dělat olejové oko esenciálního oleje, je to nádhera. Vůně se line po celém statku i mimo něj a my ženy z Levandulovny jsme chyceni do sítí této omamné vůně a je nám na duši i na těle neskutečně pohodově. A s tímto pocitem, pro Vás s úsměvem, plníme esenciální oleje do lahviček s pipetou a těšíme se, až jeho vůně do svých sítí chytí i Vás.

Vyrobeno v ČR v podhůří Jizerských hor, s vůní levandule ve vlasech a čistotou přírody kolem nás.

Výrobce: Levandulovna  s.r.o., Hejnická 321, Raspenava

www.levandulovna.cz

 

Bezpečnostní list v odkaze níže:

bezpečnostní list_esenciální_levandulový_olej

Důležité upozornění:

ghs08

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.