Přešli jsme na nový e-shop, a nedokázali jsme převézt vaše současné účty. Proto vás velmi prosíme, abyste si vytvořili nové zákaznické účty. Děkujeme za vaši spolupráci.

Levandulová svíčka v keramickém hrnečku s motivem levandule

Kód: 68
Značka: Levandulovna
599 Kč
Skladem

Luxusní levandulová svíčka ze sójového vosku s dřevěným knotem v ručně vyráběném keramickém hrnečku s motivem levandule. 

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
cobydup
Rádi poradíme
Rádi poradíme
s výběrem i užíváním
Pěstováno s láskou
Pěstováno s láskou
v Jizerkách

Detailní popis produktu

Luxusní levandulová svíčka ze sójového vosku s dřevěným knotem v ručně vyráběném keramickém hrnečku s motivem levandule. Zasíláme v dárkové krabičce se snítky levandule.

Omamně voňavá svíčka v originálním dřevěném svícnu obsahuje vysoce kvalitní levandulový esenciální olej, který si vyrábíme sami na naší farmě v podhůří Jizerských hor, kvítky levandule a bio vegan sójový vosk.

Naše svíčky mají dřevěný knot, který vyžaduje maličko pozornosti oproti běžnému provázkovému knotu. Při prvním zapálení se knot rychle vznítí a odhoří přebytečný kus. Je možné, že vám svíčka zhasne - toto není na závadu, knot zapalte znovu a trpělivě vyčkejte, až se rozehřeje vosk okolo. Pak už vám nic nebrání si vychutnávat příjemnou atmosféru vykouzlenou naší svíčkou. :-)

Až vám svíčka v hrnečku vyhoří a vydrží hořet až 50 hodin, hrnek omyjte v teplé vodě a můžete použít na lahodnou kávu nebo náš levandulový sirup, připravte si do něj naší "horkou levanduli" a levandulové snění zaručeno. 

Pokud byste se o našich svíčkách rádi dozvěděli víc, mrkněte sem, kde o nich píšeme na našem levandulovém blogu

Složení: Přírodní sójový vosk v BIO kvalitě, levandulový esenciální olej z Levandulovny, dřevěný knot, kvítky levandule. Keramický, levandulový hrnek. Ručně vyráběný. 

Objem: cca 200ml

Bezpečnostní upozornění při manipulaci se svíčkou pro spotřebitele najdete níže v odkaze:

bezpečnostní upozornění

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.