Přešli jsme na nový e-shop, a nedokázali jsme převézt vaše současné účty. Proto vás velmi prosíme, abyste si vytvořili nové zákaznické účty. Děkujeme za vaši spolupráci.

Jak jsme ladily sirup

Už pátým měsícem na práci v Levandulovně nejsme sami – jsou s námi tři ženy

tvořící s námi s láskou a péčí produkty pro Vás. Zatím čekáme, až utichne vítr, až roztaje sníh na Smrku a zasadíme další stovky levandulí. Čas si krátíme laděním receptury na ten nejlepší domácí sirup pod frýdlantským sluncem. Právě levandulový sirup je totiž jedním z našich prvních produktů, které si budete moct už brzy zakoupit v našem e-shopu a po dlouhé zimě tak potěšit své chuťové pohárky čajem či limonádou vonícími teplým létem.

Levanduli nakládáme a necháváme vodu nasát její sílu a chuť, druhý den vaříme, ochutnáváme, stáčíme a tak pořád dokola. Je to alchymie, zkoušíme správný poměr vody, byliny i cukru. Vzorky uvařených sirupů jsme rozvážely do všech koutů Frýdlantského výběžku i za kopce Jizerských hor až do dalekého Liberce. Zkrátka všem známým i neznámým a dychtivě čekaly na jejich verdikt. Je nad frýdlantské slunce jasné, že první várky nebyly dokonalé. Tu byla chuť levandule příliš intenzivní, tu zase sirup příliš kyselý. Až po uvaření několika desítek sirupů jsme objevily ty dva nejlepší, namíchané tak, že se po otevření sirupu rozvinula síla levandule v celé své kráse a po ochutnání nás zaplavila svěží vůně sirupu.

Zbývalo už jen ve správných poměrech namíchat oba sirupy a spojit je v chuťově jedinečný a nejlahodnější sirup vítězný. A ten pro Vás máme odlitý sklenic, lepíme etikety, ladíme e-shop a těšíme se na Vaše objednávky. Věříme totiž, že ten náš pravý recept už máme a těšíme se, až ho s námi ochutnáte. A těšíme se na jaro.

Krásné pořád ještě zimní dny Vám přejí ženy z Levandulovny.

P.S.: Postupně Vám budeme představovat i naše další výrobky, s láskou a péčí vytvořené.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.