Přešli jsme na nový e-shop, a nedokázali jsme převézt vaše současné účty. Proto vás velmi prosíme, abyste si vytvořili nové zákaznické účty. Děkujeme za vaši spolupráci.

Napsali o nás

 

 
 
Forbes - 18. 8. 2022

Forbes, Jana Mertová, 18. 8. 2022

Odkaz na článek - https://forbes.cz/do-fialovych-poli-utikala-v-tezkych-casech-dnes-ji-levandulova-farma-v-jizerkach-zivi/


Adéla Heindorferová na základě své lásky k levanduli a životních výzvách vybudovala úspěšnou levandulovou farmu v Jizerských horách, která funguje v souladu s principy cirkulární ekonomiky a zaměstnává lidi znevýhodněné na trhu práce.

Obsah článku:
- Adéla Heindorferová založila levandulovou farmu v Jizerských horách jako odpověď na svou lásku k levanduli a obtížné životní situace.
- Její cesta začala s první návštěvou Francie v polovině 90. let a později přestěhováním se do Lyonu.
- Po návratu do Česka musela začít znovu od nuly, studovat a hledat stabilní zaměstnání.
- Adéla se snažila najít smysluplnou činnost a našla inspiraci v pěstování levandule, což vedlo k založení Levandulovny.
- Farmu provozuje s ohledem na cirkulární ekonomiku a zaměstnává lidi z různých sociálních skupin, včetně matek samoživitelek a osob s handicapem.
- Výrobky z levandule včetně kosmetických produktů, sirupů, sušenek a vonných svíček nabízí prostřednictvím svého e-shopu a spolupráce s restauracemi a obchody.
- Přestože pandemie COVID-19 způsobila obtíže, Adéla se znovu postavila na nohy a plánuje další rozvoj farmy, včetně vybudování levandulové kavárny a dalších aktivit.

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.